Gülben Ergen'den romantik paylaşım! Magazin gündemine bomba gibi düşen Gülben Ergen - Burak Törer çiftinden paylaşımlar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Burak Törer ilk paylaşımı gerçekleştirmişti. Gülben Ergen ise sevgilisi Burak Törer'e cevaben bir paylaşımda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Gülben Ergen'in yapımcı Burak Törer ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Çok konuşulan çiftten Gülben Ergen ilişkisi için "Güzel düşünüyorum. İyiyim ve mutluyum.” demişti.

Gülben Ergen'den romantik paylaşım! Magazin gündemine bomba gibi düşen Gülben Ergen - Burak Törer çiftinden paylaşımlar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Burak Törer ilk paylaşımı gerçekleştirmişti. Gülben Ergen ise sevgilisi Burak Törer'e cevaben bir paylaşımda bulundu. Foto Galeri - 19.04.2018 10:51 1 Geçtiğimiz günlerde Gülben Ergen'in yapımcı Burak Törer ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Çok konuşulan çiftten Gülben Ergen ilişkisi için "Güzel düşünüyorum. İyiyim ve mutluyum.” demişti.

Aşkın ilk fotoğrafı Burak Törer'den gelmişti.
 
 
Törer, Gülben Ergen'in elini tuttuğu kareyi Instagram sayfasında takipçileri ile paylaşarak "İçimdeki göç sana, işlediğim suç sana, alacağım öç sana, alnındaki yazıya da varım, içindeki sızıya da!" demişti.
 
Gülben Ergen'den sevgilisi Burak Törer'e cevap gecikmedi. Ergen, sosyal medya hesabından kendi fotoğrafını paylaşarak şu notu düştü: "Güvendim, içimdeki sızıyı, alnımdaki yazıyı ellerimden, ellerine teslim ederken..."

Okunma 141 defa