Levent Yüksel kendi halinde! Kendisinden 31 yaş küçük sevgilisi Lidya Özdemiroğlu'ndan ayrıldıktan sonra ortalarda görünmeyen Levent Yüksel, geçtiğimiz gün İstanbul'da bir AVM'de objektiflere yansıdı.
 
Levent Yüksel kendi halinde! Kendisinden 31 yaş küçük sevgilisi Lidya Özdemiroğlu'ndan ayrıldıktan sonra ortalarda görünmeyen Levent Yüksel, geçtiğimiz gün İstanbul'da bir AVM'de objektiflere yansıdı. Magazin - 19.04.2018 07:00 Geçtiğimiz günlerde erkek bir arkadaşıyla samimi şekilde yakalanan Lidya Özdemiroğlu, ''Kalbim boş'' açıklamasını yapmıştı.
Levent Yüksel kendi halinde! Kendisinden 31 yaş küçük sevgilisi Lidya Özdemiroğlu'ndan ayrıldıktan sonra ortalarda görünmeyen Levent Yüksel, geçtiğimiz gün İstanbul'da bir AVM'de objektiflere yansıdı. Magazin - 19.04.2018 07:00 Geçtiğimiz günlerde erkek bir arkadaşıyla samimi şekilde yakalanan Lidya Özdemiroğlu, ''Kalbim boş'' açıklamasını yapmıştı. Lidya Özdemiroğlu: ''Kalbim boş'' Eski sevgilisi Lidya Özdemiroğlu ve kendisi hakkında yöneltilen sorulara cevap vermeyen Levent Yüksel, "Kendi halinde birisiyim" diyerek kameralardan uzaklaştı.

Okunma 139 defa