ABD’de seks tarikatı ifşa oldu… Aralarında ünlü oyuncu da var

Milyonların Superman'in gençlik yıllarını anlattığı Smallville dizisiyle tanıyıp sevdiği Allison Mack'in bir seks tarikatına üye olduğu ve burada şöhretini kullanarak genç kadınları kandırdığı ortaya çıktı. Gözaltına alınan 35 yaşındaki oyuncu ömür boyu hapis istemiyle yargılanıyor.

 

ABD, ünlülerin de üyesi olduğu seks tarikatını konuşuyor… Son yılların gözde oyuncularından Allison Mack ve Kristin Kreuk’un da dahil olduğu seks tarikatı dün yapılan bir operasyonla çökertildi. Superman’in hayatını anlatan Smallville dizisinde başrollerde olan Allison Mack’in özellikle tarikatın lideri Keith Raniere ile yakın olduğu ve tarikatta üst düzey görev aldığı belirtilirken Kristin Kreuk’un ise bir süre sonra tarikattan ayrıldığı iddia edildi.

 Smallville dizisinde, Superman’ın kız arkadaşı rolünü üstlenen Kreuk’un kısa süre içerisinde tarikattan kaçtığı öğrenildi.
 

Nxivm isimli tarikatın Meksika’da ayinler düzenlediği ve ünlü oyuncuların şöhretlerini kullanarak genç kadınları “köle” yaptığı ifade edilirken iddianamede, “Kadınlara sıcak demirle damga vuruyorlardı ve bu sayede köle oldukları kanıtlanıyordu. Mack’in genç kızları yönettiği ve tarikata yeni üyeler almayı sağladığı öğrenildi” ifadeleri yer alıyor. Raniere’nin genç kadınlara tecavüz ettiği ve vücutlarına kızgın demirle isminin baş harfini yazdırdığı belirtilirken, Mack’in de genç kızların çıplak halde fotoğraflarını çektiği iddia edildi.

Smallville’de rol aldıktan sonra bazı projelerde çalışan Allison Mack’in tarikat lideriyle aşk yaşadığı ve şöhretini kullanarak genç kızları kandırdığı ortaya çıktı.

 

Mack’in kızların beslenmesinden sorumlu olduğu ve Raniere’nin istediği gibi olmaları için çaba verdiğini söylerken, şikayette bulunan bir “köle”, “Sürekli bize görev veriyorlardı ve bizim hazır olmamızı istiyorlardı. O kadar kilo vermiş ve yorulmuştum ki regl olmuyordum” dedi.

Mack ve Raniere’nin en az 15 yıl maksimum ömür boyu hapis cezası alması bekleniyor.

 

Okunma 402 defa Son Düzenlenme Nis 21, 2018