RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Barış Pehlivan yazdı: Sedat Peker’den yeni video

Cumhuriyet gazetesi yazarı Barış Pehlivan, hakkında organize suç örgütü yöneticisi olduğu iddiasıyla soruşturma başlatılan Sedat Peker ile ilgili …

Cumhuriyet gazetesi yazarı Barış Pehlivan, hakkında organize suç örgütü yöneticisi olduğu iddiasıyla soruşturma başlatılan Sedat Peker ile ilgili dikkat çeken bir gelişmeyi aktardı.

Pehlivan’ın “Arka Bahçe” adlı köşesinden duyurduklarına göre, Peker bir belgesel için kamera karşısına geçti. Pehlivan konuyla ilgili “Çok yakında izleyiciyle buluşacakmış” ifadelerini kullandı.

Pehlivan’ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

“Milyonlarca insan merak ediyor, desem abartmış olmam. Zira, neredeyse altı aydır yeni videosu yayımlanmıyordu. Son olarak da interneti kesildi.

Evet, Sedat Peker’den bahsediyorum.

Öğrendim ki Peker, bir belgesel için kamera karşısına geçmiş. Telefonla yapılan çekimde yeni ifşaatlarda da bulunmuş. Çizgi film tekniğinin ağırlıklı olduğu belgesel, bu yönüyle de Z kuşağını hedefliyormuş. Çok yakında izleyiciyle buluşacakmış.

Demem o ki…

Türkiye yakın tarihine ışık tutmayı amaçlayan belgeselle, Peker aylar sonra yeniden yüzünü göstermiş olacak.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku