RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Reklam

Portalda reklamverenler için değişik reklam seçenekleri sunulmaktadır. Reklam verenler kendi hedef kitlesine uygun bölümlerde seçeneklerimizi kullanabilirler.

Fiyatlandırma ve teknik zorunluluklar konusundaki detaylı bilgi için:

Reklam Genel Koordinatörü : Adnan YÜCEER

Telefon : 05417875766

Faks      : 0544746673

Reklam Rezervasyon için : radyoorjinal@radyorjinal.com

ROM

DGS sınav yerleri açıklandı

16 Temmuz 2023 tarihinde uygulanacak olan 2023 Dikey Geçiş Sınavı’na (DGS) başvuran adayların, sınav yerleri açıklandı. DGS giriş belgesi ÖSYM AİS üzerinden öğrenilebiliyor.

Ankara’da deprem

AFAD tarafından yapılan açıklamaya göre Ankara'da 3,7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem sonrası Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'tan açıklama geldi.

En uzun gün için soluksuz izleyeceğiniz 21 film

21 Haziran, Kuzey Yarımküre için yılın en uzun günüdür ve astronomik yazın başlangıcını işaret eder. Bu özel günde Güneş, gökyüzündeki en yüksek noktasına ulaşır ve ışınlarını Dünya'ya uzun bir süre boyunca yayar.  İşte en uzun gün için…

Basın meslek örgütlerinden Sinan Aygül açıklaması

25 basın meslek örgütü, gazeteci Sinan Aygül’ün saldırıya uğramasına ilişkin “Saldırının ardından hızla gerçekleştirilen tutuklamaları memnuniyetle karşılıyor, bununla birlikte yetkilileri kapsamlı bir soruşturma yürütmeye ve saldırının…

Ankara için ‘şiddetli sağanak’ uyarısı

Meteoroloji'nin ardından Ankara Valiliği de yarın etkili olması beklenen şiddetli yağış ile ilgili yurttaşları uyardı. Valilik'ten yapılan açıklamada dikkatli ve tedbirli olunması çağrısı yapıldı.

Yurtdışında kullanılan oylar Ankara’ya getirildi

Cumhurbaşkanı Seçimi 2'nci Tur'u kapsamında yurtdışı temsilciliklerde kullanılan 1 milyon 783 bin 107 oyun tamamı Ankara'ya ulaştı. Gümrük kapılarında oy verme işlemleri ise yurt içinde olduğu gibi 28 Mayıs saat 17.00'ye kadar devam edecek.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku