RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Fenomen köpek Boji, kripto paraya dönüştü

Toplu taşımada özgürce seyahat etmesi ve tüm İstanbulluların sempatisini kazanmasıyla geçtiğimiz aylarda Türkiye’nin gündemine oturan fenomen …

Toplu taşımada özgürce seyahat etmesi ve tüm İstanbulluların sempatisini kazanmasıyla geçtiğimiz aylarda Türkiye’nin gündemine oturan fenomen köpek Boji, sokak hayvanlarının koşullarını iyileştirmeyi amaçlayan bir kripto para projesine dönüştü. 3 Nisan’da duyurulan ve şeffaflık temelinde topluluk odaklı bir proje olmayı hedefleyen Boji Token, işlem ücretlerinin bir bölümünü sahipsiz hayvanların konakladığı barınaklara bağışlayan bir iyilik hareketi olarak hayata geçirildi.  

Konuyla ilgili değerlendirmelerini paylaşan Boji Token Türkiye Müdürü Ümit Coşgun, “Boji Token olarak temelde, hayvanlar için koşulları iyileştirmeyi ve dünyayı hayvanlar için daha iyi bir yaşam alanı haline dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Bunu yaparken, blokzinciri teknolojisiyle geliştirilen projelerin etkili olacağına inanıyoruz” dedi. 

İŞLEM ÜCRETLERİNİN YÜZDE 2’Sİ BARINAKLARA 

“YOL HARİTASI VE TÜM AYRINTILAR İNTERNET SİTESİNDE” 

Hâlihazırda Boji’nin İstanbul metrosunda engellerden kaçmaya çalıştığı bir oyunun Boji Token internet sitesinden oynanabildiğini hatırlatan Boji Token Türkiye Müdürü Ümit Coşgun, değerlendirmelerini şu ifadelerle sonlandırdı:  

“Hâlihazırda PancakeSwap üzerinden işlem yapılabilen ve Coinmarketcap’te listelenen Boji Token, ilerleyen süreçte üreteceğimiz NFT koleksiyonları, Play To Earn oyunu ve projenin beşinci fazı için planladığımız NFT pazaryerinin temeli olacak. Projeye destek olmak isteyen kripto para ve blokzinciri meraklıları, Boji Token’ı nasıl satın alabileceklerine ve yol haritamıza ilişkin ayrıntılı bilgiyi internet sitemizde bulabiliyor. Herkesi, sahipsiz sokak hayvanlarına daha iyi koşullar sunmayı hedefleyen bu şeffaf iyilik hareketinin bir parçası olmaya davet ediyoruz” 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku