RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Jolly Joker Yeni Mekanı Kıyı İstanbul’da da Müziğe Doyuracak

Moduna, havana, kafana tam da sana göre mottosuyla müziksevelerin buluşma noktası olan Jolly Joker, Büyükçekmece’de yer alan yeni mekanı Kıyı İstanbul’da 17 Aralık Cuma akşamı Levent Yüksel konseriyle kapılarını açıyor.   

 

Jolly Joker yeni konser mekanını İstanbul’un 7 tepesi ve Avrupa’nın eşsiz güzellikteki 7 şehrinden ilham alan, marina ve çarşı kısmı ile büyük bir alanda yer alan Kıyı İstanbul’un muhteşem atmosferine de taşıyor. Moduna, havana, kafana tam da sana göre mottosuyla müziksevelerin buluşma noktası olan Jolly Joker, Büyükçekmece’de yer alan yeni konser mekanını 17 Aralık akşamı Levent Yüksel konseriyle açıyor.

 

“SANA GÖRE” KONSER ÖZLEDİĞİN SAHNEDE!

 

Jolly Joker Kıyı İstanbul’da, 17 Aralık Cuma Levent Yüksel, 18 Aralık Cuma Hakan Altun, 21 Aralık Salı Yıldız Tilbe, 24 Aralık Cuma Koray Avcı, 25 Aralık Cumartesi Gülşen, 31 Aralık Cuma Yaşar konserleri gerçekleşecek.

 

FARKLI TÜRLERİ MÜZİKSEVERLERLE BULUŞTURMAYA DEVAM EDİYOR 

 

2008 yılında İstanbul’da müzikal yolculuğuna başlayan canlı müziğin popüler adresi Jolly Joker, geçen yıllar içinde 10 şehirde 12 mekanla büyük bir aileye dönüştü. Farklı türlerin sevilen isimlerini sahnesinde ağırlayıp canlı konser deneyimini misafirlerine üst düzeyde yaşattı.  ‘Sana Göre’ olan müziği bilen, ‘Moduna Göre’ olan müziğe programlarında yer veren Jolly Joker, sahnesini müzikal çeşitliliğe açarak bu alandaki öncü kimliğini de koruyor.

 

Jolly Joker Kıyı Programı

17 Aralık Cuma 21:00 Levent Yüksel

18 Aralık Cuma 21:00 Hakan Altun

21 Aralık Salı 21:00 Yıldız Tilbe

24 Aralık Cuma 21:00 Koray Avcı

25 Aralık Cumartesi 21:00 Gülşen

31 Aralık Cuma 21:00 Yaşar

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku