RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Lucille Slade’den Yeni Single – Kadife

Lucille Slade’den Yeni Single – Kadife

142

Rom Haber olarak Radarımızdaki sanatçılardan biri bu yıl şarkıcı / söz yazarı Lucille Slade . Bir dizi etkileyici popüler şarkı kapağının ardından, Lucille, takipçilerinin tam bir çalışma grubu için yaptığı çağrıları dikkate almaya karar verdi.

Yakında bir projeyi bırakmaya hazır olduğunda, taraftarlarına, SA genelinde radyo istasyonları hakkında çok fazla olumlu geribildirim alan ilk single – Velvet’i bırakarak, oyun değiştiren bir proje olma vaadini hatırlattı .

Burada, gelecek olan EP ve daha fazlası için hedef kitlesi hakkında sohbet ediyor.

Bu şarkı ile kimi hedef alıyorsunuz?

Kadife potansiyel talihçinin yanında olduğu zaman ne kadar iyi hissettiğini bilmesini sağlamak isteyen bir kadın hakkındadır ve kendine has bir yumuşaklık hissi veren bir kumaş olan kadife hissine benzer. Bu yüzden hedef, potansiyel ortaklarına kendileri hakkında neler hissettiğini bildirmek isteyen herkes için gerçekten.

T senin EP bu yıl çıkan hakkında bize arşın. Ne ilham verdi?

EP’deki şarkıların çoğu ben olduğum türden insanlar hakkında, bu da sabır gerektirdiği için çok özel çünkü. Bu yüzden bu şarkılarla beni sevmenin neye mal olduğunu bildiriyorum. İlham, gerçekten sevmesi gereken sabrıdır.

Bir süredir güçlü bir internete sahipsiniz, bu projeyi ortaya koymadan önce bu kadar beklemek bilinçli bir karar mıydı yoksa başka faktörler de var mıydı?

Hayır, bu kadar beklemek bilinçli bir karar değildi, bu gerçekten doğru takımı bulmak, doğru müziği yapmak ve bu projenin başlaması için bir plan oluşturmaktı.

Bayanlar ve baylar, sosyal medyada Lucille Slade ile yetişin.

Facebook
Twitter
Instagram

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.