RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

AKP MKYK, Erdoğan başkanlığında toplanacak

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün MKYK’yı toplayacak. Ardından da MKYK üyeleriyle iftarda bir araya gelecek. Erdoğan …

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün MKYK’yı toplayacak. Ardından da MKYK üyeleriyle iftarda bir araya gelecek. Erdoğan’ın iftar programında MKYK üyeleri Erdoğan’a yurttaşların taleplerini iletecek, sahadaki durumla ve parti çalışmalarıyla ilgili bilgi verecek.

SOYLU’NUN DA KATILMASI BEKLENİYOR

Toplantıda, Rusya-Ukrayna savaşındaki son gelişmeler, Meclis çalışmalarının gündeme gelmesi ve sunumların yapılması bekleniyor. Toplantıya ayrıca, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da katılacağı belirtiliyor.

Türkiye gazetesinin haberine göre; Erdoğan yarın da TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve milletvekilleriyle iftarda buluşacak.

AKP Genel Merkezi’nde gerçekleştirilecek programda, Erdoğan’ın Meclis gündemi ve devam eden yasa çalışmalarıyla ilgili vekillerle istişarelerde bulunacağı aktarıldı. Erdoğan, perşembe günü öğretmenlerle, cumartesi günü ise İstanbul’da polis, jandarma ve sahil güvenlik personeli ile iftar yapacak.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku