RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Gülseren Budayıcıoğlu Kırmızı Oda’daki ‘Tuna’ karakterinin gerçek kimliğini paylaştı

İstanbullu Gelin, Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız dizilerinin uyarlaması ile adından sıkça söz ettiren Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, son olarak …

İstanbullu Gelin, Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız dizilerinin uyarlaması ile adından sıkça söz ettiren Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, son olarak ekrana gelmiş dizilerinden biri olan Kırmızı Oda’daki ‘Tuna’ karakterinin gerçek kimliğini paylaştı.

Budayıcıoğlu Instagram hesabından yaptığı paylaşımla Tuna Ünsal’ın fotoğrafını takipçilerine sundu.

Buğdaycıoğlu paylaşımında, “Bu da benim çok sevdiğim sekreterim ve can arkadaşım Tuna. Onunla çok uzun yıllarımız beraber geçti. Kitaplarımda, kitaplardan televizyonlara uyarlanan dizilerimde hep onu, onunla olan güzel arkadaşlığımızı anlattım sizlere. Gözleri hep hayat dolu, cıvıl cıvıl bakan Tunam, seni çok seviyorum…” ifadelerini kullandı.

TV8’de izleyicilerle buluşan ve başrolünde Binnur Kaya’nın yer aldığı Kırmızı Oda, geçen haftalarda düşük reytinler sebebiyle final yapmıştı.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku