RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Haber-Sen üyeleri, PTT’deki ‘sürgünlere’ karşı İstanbul ve Batman’dan Ankara’ya yürüyecek

PTT’de çalışan Haber-Sen üyelerine yönelik sürgün ve baskı iddiaları nedeniyle sendika, yarın Batman’dan ve İstanbul’dan Ankara’ya yürüyecek …

PTT’de çalışan Haber-Sen üyelerine yönelik sürgün ve baskı iddiaları nedeniyle sendika, yarın Batman’dan ve İstanbul’dan Ankara’ya yürüyecek. 

İstanbul’daki yürüyüş, PTT Sirkeci Şubesi önünden basın açıklamasıyla başlayacak. Yürüyüş, daha sonra Kadıköy’deki PTT binası önünde de yapılacak açıklamanın ardından, ikinci günde Kütahya ve Eskişehir’de yapılacak açıklamalarla devam edecek.

Batman’da basın açıklamasıyla başlayacak yürüyüş ise Diyarbakır’daki ve Şanlıurfa’daki basın açıklamalarıyla sürecek. İkinci günde de Mersin’de ve Adana’da açıklama yapacak olan sendika üyeleri, üçüncü günde Ankara’da ortak basın açıklaması yapacak.

PTT Genel Müdürlüğü önünde cuma günü yapılacak basın açıklamasıyla sonlandırılacak yürüyüş öncesinde sendika üyeleri, PTT yönetimine seslenerek, “Hukuksuz kararlarınızdan vazgeçin. Yönetici ve üyelerimizin sürgünlerini durdurun. İş barışını sağlayın” çağrısı yaptı.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku