RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Selin Ciğerciden helikopter açıklaması

653

Selin Ciğerci, babası ve eşi Gökhan Çıra ile birlikte Etiler’de bir mekan çıkışı objektiflere yansıdı. Birlikte akşam yemeği yediklerini söyleyen Ciğerci, “27 bin TL’ye helikopter kiraladığı” iddiaları hakkında, “27 bin lira değil daha fazla. 100 milyon dolar falan… Ben influencer’ım. Ben bir şeyi paylaşabilirim. Bunda ayıp bir şey yok. Belki reklam karşılığı da yapıyor olabilirim. Nasıl televizyonlarda bir proje başlarken sponsorlar oluyor. Onun gibi…” dedi.

Selin Ciğerci, hakkındaki davalar hakkında, “Ben kimseyi tanımıyorum. Benim kocam var. Ailem dışında kimseyi tanımıyorum, kimseyi sevmiyorum, güvenmiyorum” dedi.

Bir zamanlar yakın dost olduğu Demet Akalın’a da arası bozulan Ciğerci, Akalın’ın yeni televizyon programı hakkındaki sorulara ise, “Ben televizyon izlemiyorum” dedi.
'Sen kendini Müge Anlı mı zannediyorsun?'

‘Sen kendini Müge Anlı mı zannediyorsun?’

Selin Ciğerci, bir süre önce Bodrum’daki evinde eltisi olarak tanıtarak bir kadına taşıyıcı annelik yaptırdığını iddia eden Deniz Akkaya ile tartışma yaşamıştı.

Deniz Akkaya’nın “Senin çocuğun olamaz bu şekilde. Kanunlar izin vermiyor.” Sözleri üzerine çileden çıkan Selin Ciğerci, “Sana ne! Sen kendini Müge Anlı mı zannediyorsun?” diyerek tepkisini dile getirmişti.

Selin Ciğerci’ye, Hazal Kaya’dan destek gelmişti;
“Sizin gibi aşka sahip çıkan, tek derdi bir bebeği bütün varlığıyla sevmek olan insanlar, anne baba olmak için hiçbir norma sığmak zorunda değiller. Umarım en yakın zamanda güzel haberlerinizi alırız.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.