RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Güzellikte Yeni Trend: Bold Bloom Rom Özel Haber

Güzellikte Yeni Trend: Bold Bloom Rom Özel Haber

81

Bahar için FLORALS bir düzine olabilir, ama sağ yüz ile eşleştirildiğinde, görünüşünüzü tamamen yükseltebilir. Aktris (ve badass boksörü) Nicole Bessick bize en son makyaj trendlerini nasıl giyeceğimizi gösteriyor, böylece kış katmanlarını döküp ilkbahar havasında kalabilirsiniz. Yeniden canlandırın Nicole’ün güzelliği üç kolay adımda görünüyor. Her gözü doğrudan o elmacık kemiklerine (veya kaşlara veya gözlere) çekeceğinize söz veriyoruz. Bu hafta cesur bir şekilde Nicole’ün yüzüne bakıyoruz.

1 – Fondöten uygulamadan önce cildi nemli bir cila ile parlaklık katacak bir astar ile hazırlayın.

2 – Bir fırçayı bronzlaştırıcıya batırın ve maskaradan önce kapağın her yerine sürün. Yanaklara sıcaklık eklemek için aynı bronzlaştırıcıyı kullanın. Altın bir parıltıyla ikiye katlamanın harika bir yolu.

3 – Beklenmeyen bir dudak rengi ekleyin. Burada Nicole koyu mavi bir dudak sallıyor.

Gül Altın Rengi Bronzlaştırıcı Fırça: R179, Rubi, Pamuk Üzerine, Yaramaz Karışımdaki Göz Farı Paleti: R755, MAC Kozmetik, PhotoReady Rose Glow Nemlendirici + Aydınlatıcı Astar: R299, Revlon, Sunset Striptease’deki Renkli Simge Bronzlaştırıcı: R89.95, Islak ‘da Vahşi, Tıklamalar Ve Dudak Titreşimleri: R149.95, Almay

İPUCU: Yüzünüzün güneş öptüğü ışıltıya uyması için vücudunuzu bronzlaştırmayı da unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.