RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

”AHBAP” Levent’in programı hakkında yeni karar

21

AHBAP Derneği Başkanı ve sanatçı Haluk Levent’in sunduğu ‘Haluk Levent’le Yeniden’ programının yayın günü değişti. Kararın, reytinglerin düşük gelmesi sonucu alındığı iddia edildi.

AHBAP Derneği Başkanı ve sanatçı Haluk Levent’in yaptığı gerçek yaşam hikayeleri ile ekrana gelen ‘Haluk Levent’le Yeniden’ programı, perşembe akşamları ekrana geliyordu.

Canlı olarak ekrana gelen ve her hafta ünlü isimlerin de konuk olduğu programın günü değiştirildi. Gün değişikliğinin sebebi olarak ise düşük reyting olarak gösterildi.

‘Haluk Levent’le Yeniden’ programı bundan sonra pazar akşamları ekrana gelecek.

TÜDANYA’YA YARDIM ETMİŞTİ

Bir zamanlar sahnelere damga vuran şarkıcı Tüdanya, gırtlak kanserine yakalanarak sesini kaybetmişti. Son olarak Haluk Levent sunuculuğunu yaptığı programda Tüdanya’ya destek olacaklarını duyurmuştu. Tüdanya, borçlarının biriktiğini ve ev sorunu yaşadığını kaydetmişti.

Levent, Tüdanya’nın ev sorununu çözeceklerini, borçları için ise sanatçı arkadaşlarıyla kendi aralarında para toplayacaklarını açıklamıştı.

Levent’in desteği sonrasında duygulanan şarkıcı gözyaşlarını tutamamış; Haluk Levent ise Tüdanya’nın unutulmaz şarkısı ‘Seni Sevmeyen Ölsün’ü de seslendirmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.