RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Şarkıcı Çağatay Akman da şikayetinden vazgeçti

Şarkıcı Çağatay Akman ve eski sevgilisi Öykü Uslu’yla arasındaki darp davasında yeni gelişme yaşandı. Öykü Uslu’nun ardından Çağatay Akman da şikayetinden vazgeçti.

Şarkıcı Çağatay Akman’ın 23 Temmuz 2021’de eski sevgilisi Öykü Uslu’nun evinin önüne gittiği ve Uslu’nun bu durumu arkadaşı olan Furkan Ayaz’a haber vermesi üzerine uzaklaşmak istemeyerek ikisini de darbettiği iddia edildi.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan iddianamede, şikayetçi şüpheli Çağatay Akman’ın, Öykü ve Furkan’a yönelik ikişer defa ‘basit yaralama’ suçundan 8 aydan 2 yıla, ‘tehdit’ suçundan 1 yıldan 4 yıla ve ‘hakaret’ suçundan 7 aydan 4 yıl 8 aya olmak üzere toplamda 2 yıl 3 aydan 10 yıl 8 aya kadar hapis cezasına çarptırılması talep edilmişti.

“UZAMASINI İSTEMEDİM”

Geçencelse müşteki sanık Öykü Uslu eski sevgilisi hakkındaki şikâyetlerinden vazgeçerek “Daha fazla uzamasını istemedim çünkü çok fazla göz önünde yaşanan bir olay oldu. Bu beni rahatsız etti eminim karşı tarafı da rahatsız etmiştir” açıklamasında bulunmuştu.

Bugün İstanbul 50. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya müşteki sanık Çağatay Akman katıldı.

Akman, “Öykü Uslu hakkındaki şikayetimi geri çekiyorum, nitekim o da benim hakkımdaki şikayetinden vazgeçmişti. Vazgeçmeyi kabul ediyorum ancak Furkan Ayaz hakkındaki şikayetimi devam etmektedir” dedi.

Hakim, bir dahaki celse tanık dinleneceğini belirterek duruşmayı erteledi.

“KARŞILIKLI OLARAK VAZGEÇTİK”

Duruşma sonrası Akman, “Karşılıklı olarak zaten şikayetten vazgeçtik. Diğer şahısla ilgili şikayetim devam ediyor. Onun da şikayeti devam ediyor” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku