RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

” Deli Çile ” Git Benden Handan Erol Rüzgarı Esti!

Deli Çile’ ve ‘Fal’ şarkılarıyla bir anda gündeme gelen ve son çıkarmış olduğu yeni teklisi ” Git Benden ” Şarkısıyla Handan Erol RadyOrjinal Mikrofonlarında Key Şahane Adamın canlı yayın konuğu oldu.

Son günlerde Söz ve müziği Zafer Kılıç’a ait ” GİT BENDEN ” isimli klip çalışmasını sevenleriyle buluşturan Handan Erol ve Keyfi Şahane Adam 8 Kasım 2021 Pazartesi günü RadyOrjinal mikrofonlarında müzik şöleni fırtınası estirdiler.

Handan Erol Kimdir?

Daha önce ‘Deli Çile’ ve ‘Fal’ isimli çalışmalarıyla hayran kitlesini oluşturmayı başarmıştı. Aslen Konyalı olan güzel şarkıcı Almanya’da hayatını sürdürüyor ve sesini memleketine duyurmaya devam ediyor.

Ayrıca canlı yayında Radyorjinal mikrofonlarında sevenlerine ve hayran kitlesine hitaben Zafer Kılıç imzalı şarkılara önümüzdeki 5 yıl devam edeceğini, içindeki yaşanılmış duyguları kendi sesiyle aktarmak istediğini belirtiyor. Handan Erol’un ‘GİT BENDEN’ isimli single çalışmasının aranjesi ise Mustafa Arapoğlu’na ait.

Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz ve yayınlanamaz.

Kaynak: RadyOrjinal

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku