RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Beşiktaş Festivali, Hadise konseriyle sona erdi

Şarkıcı Hadise 30 Ağustos’ta başlayan ve bir aydır devam Beşiktaş Festivali’nin kapanışında konser verdi. Seyircilere unutulmaz bir akşam yaşatan …

Şarkıcı Hadise 30 Ağustos’ta başlayan ve bir aydır devam Beşiktaş Festivali’nin kapanışında konser verdi. Seyircilere unutulmaz bir akşam yaşatan Hadise, “Siz olmasanız ben burada olamam” dedi.

30 Ağustos’ta Kenan Doğulu konseriyle başlayan, Selda Bağcan, Goran Bregoviç, Erdal Erzincan, Oğuz Aksaç, Kerem Görsev, Bülent Ortaçgil, Nil Karaibrahimgil gibi birçok önemli sanatçıların sahne aldığı Beşiktaş Festivali dün Hadise konseriyle son buldu.

“SİZ OLMASANIZ BEN BURADA OLAMAM”

İlk şarkısından sonra seyircilere seslenen Hadise, “Hoş geldiniz, siz olmasanız ben burada olamam. İyi ki varsınız hepinizi çok seviyorum. Bu sevgi, aşk bambaşka. İyi ki varsınız” dedi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ise Hadise ve ekibine teşekkür ederek “Bu festivali her yıl düzenlemeye devam edeceğiz. Çünkü en güzel coşkular Beşiktaş’ta yaşanır. En güzel bayramlar Beşiktaş’ta kutlanır. Beşiktaş aşk, mutluluk, özgürlük demek. Önümüzdeki yıl Beşiktaş’ta uluslararası bir festival yapacağız. Amacımız farklı ülkelerdeki insanların tatil programlarını yaparken Beşiktaş Festivali’nin programına bakıp buraya gelmesi” diye konuştu.

Ardından Akpolat, Hadise’ye plaket takdim ederek şarkıcı ve ilçe sakinleri adına Tema Vakfı’na fidan bağışında bulunduklarını söyledi. (DHA)

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku