RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

CHP LİDERİ Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ‘İstanbul’ sorusu

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin İstanbul’da düzenlenen danışma meclisi toplantısında İBB’nin terör örgütleriyle iltisaklı kişilerin de …

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin İstanbul’da düzenlenen danışma meclisi toplantısında İBB’nin terör örgütleriyle iltisaklı kişilerin de bulunduğu 45 bin kişiyi aldığını iddia etmişti.

İçişleri Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde işbaşı yaptırılan bazı çalışanların, terör örgütleriyle iltisaklı olduğu iddiasıyla özel teftiş başlatıldığını açıkladı.

Bakanlık tarafından yapılan açıklamaya Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’ndan yanıt geldi.

“ZEMİN Mİ OLUŞTURUYORSUN?”

“Saray’daki Şahıs, bu aralar yine bir haller oldu sana” diyen Kılıçdaroğlu, “İstanbul’da bir şeylere zemin mi oluşturuyorsun?” diye sordu.

Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a seslendiği paylaşımında “5 kişilik amigo takımına güvenme, bu milletin canını yakacak kadar cesareti olanın sonuçlarına katlanacak kadar da gücü olmalı…” ifadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku