RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Donna D’Errico’nun bikinili pozlarıyla meydan okudu

Bir zamanların popüler dizisi Sahil Güvenlik’te rol almış olan 54 yaşındaki Donna D’Errico, kendisi için “çok yaşlı” diyenlere verdiği bikinili …

Bir zamanların popüler dizisi Sahil Güvenlik’te rol almış olan 54 yaşındaki Donna D’Errico, kendisi için “çok yaşlı” diyenlere verdiği bikinili pozlarla meydan okudu.

1989’da başlayıp 2001 yılına kadar süren meşhur Sahil Güvenlik dizisinden Donna D’Errico, hem sosyal medyada aldığı yorumlara yanıtlar verdi hem de bikinili görüntüleriyle kendisine gelen acımasız eleştirilere karşı tavrını koydu.

Eski Playboy modeli, yayınladığı video ile beraber şu satırlara yer verdi: “Tüm yorumlar için teşekkürler. Hepsini okudum. Hiçbir şekilde mükemmel değilim ama oldukça iyi hissediyorum.”

Oyuncu, 4 Temmuz hafta sonu boyunca üzerinde Amerikan bayrağı olan bir bikini giydiği için umutsuz olarak adlandırıldı.

D’Errico, ayrıca “Sizi şaşırtabilecek bir şey söyleyeyim. Aslında tam anlamıyla ne istersem onu giyebilir ve yapabilirim” diye yazdı.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku