RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

İbrahim Tatlıses, büyük oğlu Ahmet Tatlıses’i yok saydı

Kızı Gülşen ile fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan İbrahim Tatlıses, büyük oğlu Ahmet hariç çocuklarının hepsinden bahsederek “Bunların …

Kızı Gülşen ile fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan İbrahim Tatlıses, büyük oğlu Ahmet hariç çocuklarının hepsinden bahsederek “Bunların duası bana yeter de artar bile” dedi.

Instagram hesabından kızı Gülşen ile bir fotoğrafını paylaşan İbrahim Tatlıses, altına şu mesajı düştü:

“Bu benim Gülşen’im. Kimseyle kavga etmez. Bir de Gülden’im var babası hep duasındadır. Artı bir de Melek’im var o da babasının doktoruyla ilaçlarıyla uğraşır… Bir de Elif’im var ki sormayın! ‘Nasılsın baba’, ‘Süperim kızım’, ‘Ben de süperim baba’ deyip bitiriyor beni… Bir de Dilan var ki keşke erkek olsaydı. İdo’daki edep ve saygı da herkese örnek olacak boyuttadır. Bunların duası bana yeter de artar bile… Allah bunları bana çok görmesin.”

Paylaşımında tek tek çocuklarından bahseden Tatlıses, ilk eşi Adalet Tatlı’dan olan en büyük oğlu Ahmet’in adını dahi anmadı.

Baba-oğulun arası Bodrum’daki evlerin satışı yüzünden bir yıldır açık. Tatlıses geçen ay beyin ameliyatı olan oğlunu hastanede ziyaret de etmemişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku