RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Kim Kardashian’ın sosyal medya paylaşımı olay oldu

Kim Kardashian son zamanlarda çalkantılı özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. Kanye West’ten sonra aşkı ünlü komedyen Pete Davidson’da bulan …

Kim Kardashian son zamanlarda çalkantılı özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. Kanye West’ten sonra aşkı ünlü komedyen Pete Davidson’da bulan Kardashian bu ilişkiyi West’in tacizlerine rağmen dolu dizgin yaşamaya çalışmıştı. Ancak ikili yakın bir zaman önce ayrılık kararı aldıklarını açıkladı ve dostça yollarını ayırdıklarını duyurdular.

Kullanıcıların çoğu bu fotoğrafta Kardashian’ın bacağının arkasında bir bacak daha varmış gibi görünmesinin kötü bir photoshop denemesi olarak yorumladı.

Ayrılık üzerine Davidson’ın, bu defa da güzel model Emily Ratajkowski ile birlikte ortaya çıktı. Davidson ve Ratajkowski aşkının ortaya çıkmasından hemen sonra ise Kim Kardashian’ın birbirinden seksi pozlarla Instagram’da yer alması dikkat çekti.

Kardashian’ın paylaşımı 4,9 milyon beğeni alsa da pek çok kullanıcı ünlü ismi eleştirmeden edemedi. Kullanıcıların çoğu Kardashian’ın fotoğraflarının başarısız bir photoshop çıktısı olduğunu yazarken, bir kısmı da güzel ismin eski sevgilisi Davidson’a nispet yapmak için bu paylaşımı yaptığını ileri sürdü.

Kardashian, paylaşımıyla 4,9 milyon beğeni almış olsa da pek çok kullanıcı Davidson’ın yeni bir ilişkiye başlaması üzerine misilleme yaptığını belirtti.

Ayrıca bazı kullanıcılar fotoğrafları, erotik içeriklerin belirli bir ücret karşılığında paylaşıldığı abonelik platformu OnlyFans’tekilere benzetirken, bazıları da Britney Spears’ın yaptığı paylaşımlarla karşılaştırıp Spears’a fazla yüklenildiğini belirtti.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku