RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Konya’daki vahşete ünlülerden tepki yağdı

Konya Büyükşehir Belediyesi resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada soruşturma başlatıldığı ifade edilerek, “Hayvan Rehabilitasyon …

Konya Büyükşehir Belediyesi resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada soruşturma başlatıldığı ifade edilerek, “Hayvan Rehabilitasyon Merkezimizde yaşandığı iddia edilen üzücü olay hakkında soruşturma başlatılmıştır. Bu hususlarda kurumsal hassasiyetimiz en üst noktadadır. Konu etraflıca değerlendirilerek sorumlular hakkında yasal işlem ve suç duyurusu yapılacaktır” denildi.

ERDOĞAN ÖRNEK GÖSTERMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 19 Kasım’da, 17’nci G20 Liderler Zirvesi kapsamındaki Endonezya ziyaretinde yaptığı konuşmada, Konya’daki hayvan barınağını örnek göstermişti.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİLER YÜKSELDİ

Sosyal medyada çok sayıda kullanıcının tepkisine neden olan görüntülere ünlü isimler de öfke kustu.

Hayko Cepkin: “Yetkin kişiler ulaşsın diye yayınlıyorum. Yoksa görüntünün üstünü hemen elimle kapattım siz de kapatın. Görmeyin, görmeyin vahşeti, ziyan olsun bu vicdansızların hayatı, zehir olsun yaşamı, gülmeye yeltense ağlamak nasip olsun nesiyle gurur duyayım lan ben bu hayatın.”

Fırat Albayram: “İnsanın aklı almıyor o kadar çalışan rahatlıkla izliyor ve o kadar alışmışlar ki… İğrenç nasıl insanlarla yaşıyoruz.”

Oğuzhan Uğur: “Oğlum ben ne izledim az önce? Hani psikopat desen, kişinin şahsına sinirlensen o da değil. Bir sürü insan var orada. Anket yapsan yüzdeye girerler. İnanılmaz. ”

Celil Nalçakan: “Konya’da, Mamak’ta barınaklarda çekilen videoları izlediniz mi? Ben az önce izledim! Bu vahşeti, bu katliamı yapana, yaptırana, göz yumana, ses çıkarmayana, haram olsun aldığı her nefes. #MamaktaKatliamVar #KonyadaKatliamVar”

Demet Akalın: “Elleriniz kırılsın! Çekenin de Allah belasını versin! Susanın da versin! #Konyadakatliamvar Mevlana şehri orası be utanın!”

Mert Fırat: “Maalesef barınaklar hepsi olmasa da hayvanların her gün benzer şiddete maruz kaldığı yer. Artık hayvanların barınaklara kapatmanın tek çözüm olduğunu söyleyenler tekrar düşünsün. Hayvanlar işkence altında can verirken katillerine hiçbir şey olmuyor. #konyadakatliamvar”

Alperen Duymaz: “Yok artık ya! Yok artık! Gereken en ağır cezanın verilmesi gerekir bu çalışana! Böyle vicdansızlık olmaz.”

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku