RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Masaj salonuna fuhuş operasyonu

Denizli’de gerçekleştirilen denetimler 20 ile 26 Haziran 2022 tarihleri arasında ev, iş yeri ve apart denetimlerinde 153 farklı adres kontrol …

Denizli’de gerçekleştirilen denetimler 20 ile 26 Haziran 2022 tarihleri arasında ev, iş yeri ve apart denetimlerinde 153 farklı adres kontrol edildi.

Denetimlerde 20 bin 920 kişinin GBT ve UYAP sorgulamaları yapıldı. Yapılan denetimlerde kumar oynadıkları tespit edilen toplam 10 kişiye kumar oynamaktan 18 bin 190 TL idari para cezası uygulandı.

Bir iş yerinin açıktan alkol sunumu yaptığı, 4 alkollü mekanda 11 kadının konsomasyon yaptığı ve 2 yabancı uyruklu kadının izinsiz çalıştığı, 2 işyerinin ise canlı müzik belgesinin olmamasına rağmen canlı müzik yapıldığı tespit edilmesiyle gerekli idari işlem yapıldı. Masaj salonuna yapılan denetimde 1 masözün fuhuş yaptığı tespit edilmesiyle 2 kişiye 4 bin 684 TL idari para cezası uygulandı.

121 ŞÜPHELİ ÇIKARILDIKLARI ADLİ MAKAMLARCA TUTUKLANDI

Ayrıca, il genelinde meydana gelen asayişe müessir olaylar ile adli makamlardan gelen yakalama müzekkerelerine istinaden yakalanan 121 şüpheli çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklandı. Yapılan çalışmalar neticesinde, 5 adet tabanca, 4 adet kurusıkı tabanca, 3 adet av tüfeği, 2 adet av tüfeği fişeği, 1 adet bıçak, 1 adet çalıntı motosiklet, 2 adet çalıntı çeyrek altın, 18 bin 250 TL çalıntı para, 43 adet çalıntı radyatörlü kalorifer peteği, 10 adet çalıntı güç kondansatör ve 1 adet çalıntı köpek ele geçirildi.

3 AYRI APART YETKİLİSİNE 40 BİN 173 TL İDARİ PARA CEZASI

Eğlence, umuma açık istirahat, geçici konaklama ve araç kiralama firmalarında 153 farklı adres kontrol edildi. Adreslerde kimlik bildirme kanunu çerçevesince, yapılan kontrol ve denetimler neticesinde, 7 ayrı araç kiralama firmasına, 8 ayrı adreste bulunan toplam 113 apart dairesi kontrol edildi. Denetimler sonunda 3 ayrı apart yetkilisine 40 bin 173 TL idari para cezası uygulandı.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku