RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Petek Dinçöz çocukluk aşkı Nida Büyükbayrakdar ile evlendi

8 yıllık eşi Serkan Kodaloğlu’ndan geçen nisanda sürpriz bir şekilde boşandıktan sonra çocukluk aşkı Nida Büyükbayrakdar’a dönen Petek Dinçöz …

8 yıllık eşi Serkan Kodaloğlu’ndan geçen nisanda sürpriz bir şekilde boşandıktan sonra çocukluk aşkı Nida Büyükbayrakdar’a dönen Petek Dinçöz, dün akşam İstanbul’da nikâh masasına oturdu. 

Şarkıcı Petek Dinçöz ile iş insanı Serkan Kodaloğlu, 2014’te evlenmiş, 2017’de de oğulları Aslan’ı kucaklarına almıştı. Çiftten sürpriz bir ayrılık kararı gelmiş ve geçen nisanda boşanmıştı.

Boşandıktan sonra oğlu ile Miami’ye yerleşen ve geçen hafta çocukluk aşkı, işletmeci Nida Büyükbayrakdar ile nişanlanan Dinçöz, dün akşam üçüncü kez evlendi.

İstanbul’daki bir otelde nikâh masasına oturan çiftin törenine kısıtlı sayıda davetli katıldı.


“BİZİMKİSİ BİR AŞK HİKÂYESİ”

Petek Dinçöz, altı gün önce Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile Nida Büyükbayrakdar’ın çocukluk aşkı olduğunu ilan etmişti.

Büyükbayraktar ile yıllar önce çektirdiği bir fotoğrafı yayınlayan Dinçöz, “Ben 17 yaşında sen 26 yaşında. Bizimkisi bir aşk hikâyesi” ifadesini kullanmıştı.

Petek Dinçöz ilk evliliğini 1999 yılında yapımcı Can Tanrıyar ile yapmıştı.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku