RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Petek Dinçöz’den kına gecesi

8 yıllık eşi Serkan Kodaloğlu’ndan geçen nisanda sürpriz bir şekilde boşandıktan sonra işletmeci Nida Büyükbayraktar ile nişanlanan Petek Dinçöz …

8 yıllık eşi Serkan Kodaloğlu’ndan geçen nisanda sürpriz bir şekilde boşandıktan sonra işletmeci Nida Büyükbayraktar ile nişanlanan Petek Dinçöz, dün akşam kına gecesi yaptı.

Şarkıcı Petek Dinçöz ile iş insanı Serkan Kodaloğlu, 2014’te evlenmiş, 2017’de de oğulları Aslan’ı kucaklarına almıştı. Çiftten sürpriz bir ayrılık kararı gelmiş ve geçen nisanda boşanmıştı.

Boşandıktan sonra oğlu ile Miami’ye yerleşen ve geçen günlerde işletmeci Nida Büyükbayraktar ile nişanlanan Dinçöz, dün akşam da kına gecesi yaptı.

Çift bugün nikâh masasına oturacak.

“BİZİMKİSİ BİR AŞK HİKÂYESİ”

Petek Dinçöz, beş gün önce Instagram hesabından yaptığı paylaşım ile Nida Büyükbayraktar’ın çocukluk aşkı olduğunu ilan etti.

Büyükbayraktar ile yıllar önce çektirdiği bir fotoğrafı yayınlayan Dinçöz, “Ben 17 yaşında sen 26 yaşında. Bizimkisi bir aşk hikâyesi” ifadesini kullandı.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku