RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Pınar Deniz, Yiğit Kirazcı ile ilişkilerinin nasıl başladığını anlattı

Oyuncu Pınar Deniz ‘Aşkın Kıyameti’ filmindeki rol arkadaşı Yiğit Kirazcı ile ilişkilerinin nasıl başladığını anlattı. ‘Yargı’ dizisinin …

Oyuncu Pınar Deniz ‘Aşkın Kıyameti’ filmindeki rol arkadaşı Yiğit Kirazcı ile ilişkilerinin nasıl başladığını anlattı.

‘Yargı’ dizisinin başrolünde yer alan Pınar Deniz, Elle dergisine röportaj verdi. Deniz,  ‘Aşkın Kıyameti’ filmindeki rol arkadaşı Yiğit Kirazcı ile arkadaşlığının nasıl aşka dönüştüğünü anlattı. İşte Pınar Deniz’in açıklamaları:

“BENİ OLDUĞUM GİBİ KABUL EDİYOR”

* Yiğit ile ilk tanışma toplantısında karşılaştık. O an sadece işe odaklanmıştım. Benden duymuş olmayın ama kendisi ilk görüşte de boş değilmiş bana karşı. Film bitse de baktık ki hiç ayrılamıyoruz; sonrası iyilik güzellik işte.

Pınar Deniz-Yiğit Kirazcı

* Yiğit beni olduğum gibi kabul ediyor. Bazen çok zıt düşünüyoruz ama sırf birbirimizi daha iyi anlamak için dünyamızı genişletiyoruz.

* Bir düşünce üzerine saatlerce konuşabiliyor olmamızı seviyorum. Arada deliliğim tutuyor ama başka biri olsam kendimin sevgilisi olurdum herhalde.

“KURDUĞUM TÜM İLİŞKİKER SEVGİ ODAKLI”

* Kurduğum tüm ilişkiler sevgi odaklı. Gerçekten sevdiğim insanın her anlamda iyiliğini düşünüyorum. Alan benim için çok önemli. O yüzden karşımdakinin yaşadığı her ana saygı duymaya çalışırım.

* İlişkinin devam etmesi için en önemli kriter sabır ve özveri. Adı üstünde ilişki. Birden fazla birbirine benzemeyenin ortak bir dil yakalama çabası. Eğer temelinde sevgi varsa, emek vermek zorunlu bir hal. Birbirini anlama, kişisel algılama ve biz olma duygusuna erişildiğinde ilişki çok daha kalıcı ve sağlam oluyor bence.

“BİR İLİŞKİDE KURULABİLECEK EN KÖTÜ CÜMLE”

* Aşkla birlikte tabii ki kendimde değişiklik hissediyorum ama karakterimin temel taşlarından ödün vermiyorum. “Ben böyleyim” bir ilişkide kurulabilecek en kötü cümle olabilir. Her an her saniye değişiyorsun, neden sevdiğin insanla ortak bir yerde buluşmayasın?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku