RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Rotamız Aynı Yolumuz Belli ” Seçil Tuna ”

Dümen bile kıramam incinir diye rota, Kim bilir, belki de bendedir hata, Bu dalgalı denizde, bu güzel rotada Tuna özlenir, ya da bir kuytu limanda demir atılır. Fırtınanın dinmesi beklenir. Sonra yeniden rota çizilir. Bugünkü rotamız belli yolumuz aynı derken muhteşem ses muhteşem yorum Seçil Tuna çıkarmış olduğu yeni single çalışması ile 09 Kasım 2021 Salı günü KEYFİ ŞAHANE ADAM’ın canlı yayın konuğu oldu. Canlı yayın konuğumuz Tuna’ya müzik dünyası yolculuğunda çıkmış olduğu Rota yolculuğunda kendisine dair bilinen yada bilinmeyen ne varsa her şeyi canlı yayında tüm sevenleriyle paylaştı.

Bir anda müzik dünyasının rotasını çizen muhteşem ses muhteşem yorum Seçil Tuna ile Keyfi Şahane Adam neşeli ve hoş sohbetler eşliğinde RadyOrjinal Mikrofonlarında müzik ziyafeti beraber bir müzik resitali şöleni yaşattılar.

Seçil Tuna Kimdir?

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi resim bölümünü bitiren, sanatın farklı dallarında eğitim alıp kariyerini şekillendiren Tuna, sporcu kimliğiyle de tanınıyor. Şan ve piyano eğitimini sanat kariyerine dahil eden, 2 yıl Latin danslarıyla uğraşıp sahneyi dolduran Seçil Tuna, kendisini ‘On parmağında on marifet’ diye nitelendiriyor.

Sanatın farklı dallarını görmenin şarkıcılık yaşamı için kendisine kolaylık sağladığını anlatan Tuna, “Resim üzerine eğitim almam estetiği ve renklerin bütünlüğünü, spor ile uğraşmam fiziksel görünümü, Latin dansı ise sahnede şarkılarıma estetiğin yanı sıra sahne duruşuyla eşlik etmemi sağlıyor. Şan ve piyano eğitimim de sesimi eğitmemde bana çok yardımcı oldu” dedi.

İlk albümü dijital platformlarda yayınlandıktan sonra olumlu tepkiler aldığını, her geçen gün dinlenme oranının yükseldiğini anlatan Tuna, “Şarkı söylemek beni mutlu ediyor. Başarılarımın takdir edilmesi ise motive ediyor. Arka arkaya albüm yapmak istiyorum” diye konuştu.

Kaynak gösterilmeden kopyalanamaz ve yayınlanamaz.

Kaynak: RadyOrjinal

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku