RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Ünlü takvimin kamera arkası görüntüsü paylaşıldı

Her yıl geleneksel olarak hazırlanan ve ünlülerin yer aldığı “Pirelli Takvimi”nin 2023 yılı versiyonunun kamera arkası paylaşıldı. Lastik …

Her yıl geleneksel olarak hazırlanan ve ünlülerin yer aldığı “Pirelli Takvimi”nin 2023 yılı versiyonunun kamera arkası paylaşıldı.

Lastik üreticisi Pirelli’nin her yıl hazırladığı “Pirelli Takvimi”nin 2023 yılı için hazırlanan edisyonunun perde arkası kamuoyu ile paylaşıldı.

“İlham Perisine Aşk Mektupları” (Love Letters to the Muse) başlıklı 2023 Pirelli Takvimi, fotoğrafçı Emma Summerton tarafından New York ve Londra’da dünyanın en tanınmış modellerinden bazılarıyla çekildi.

2023 Pirelli Takvimi’nin konseptinin, fotoğrafçıya hayatı boyunca esin kaynağı olan hayali ve gerçek İlham Perilerine odaklandığı açıklandı.

Summerton, Takvim ile annesinden şarkıcılara, oyunculardan sanatçılara, yazarlardan aktivistlere, ressamlardan daha birçoklarına kadar kendisine ilham veren tüm kadınlara bir saygı duruşunda bulunmayı amaçladığını söyledi.

Fikirlerinin çoğunu hem gerçek hem hayali bu kadınlardan alıyor. Bu yıl, Adwoa Aboah, Adut Akech, He Cong, Cara Delevingne, Ashley Graham, Bella Hadid, Karlie Kloss, Precious Lee, Lila Moss, Sasha Pivovarova, Emily Ratajkowski, Guinevere van Seenus, Lauren Wasser, Kaya Wilkins yer aldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku