RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Nicole Kidman: Yıllanmış Şarap Gibi

Nicole Kidman: Yıllanmış Şarap Gibi

92

Nicole Kidman, cilt kremlerinin yaşlandıkça ne kadar gerekli olduğunu fark etti.

Avustralya güzelliği kusursuz porselen cildi ve yaşlanmaya meydan okuyan görüntüsü ile tanınıyor, ancak Allure dergisi ile yaptığı röportajda, 52 yaşında, hayati nemlendiricilerin yaşlanıncaya kadar nasıl yaşlandıklarını tam olarak anlamadıklarını paylaştı. Güneş kreminin öneminin her zaman farkında olmuştur.

“Eskiden, ‘Bütün o kremler, kimin umrunda?’ Dedim. Ama kesinlikle büyüdükçe, bu kremlerin gerekli olduğunu anladım ”dedi. “Dışarıda çok çekim yapıyorum, bu yüzden en önemli şey güneş kremi – Neutrogena SPF 100+ kullanıyorum. Her 90 dakikada bir, her gün yeniden uyguluyorum. ”

Neutrogena’nın sözcüsü olan Nicole, ülkesinin şarkıcısı kocası Keith Urban sayesinde tüm vücudunu nemli tutmak ve toksinleri atmak için içme suyunun önemini öğrendi.

“Kocamın bana öğrettiği şey su, su, sudur. Çok fazla su içiyoruz. Hidratlamanın ve yıkamanın ne kadar önemli olduğunun farkında değildim, ”dedi 52 yaşındaki Nicole. “Ama bir şarkıcı olduğu için bu onun rutininin bir parçası. İçmeleri gerektiğini ve akorlara yardım ettiğini biliyor, aynı zamanda cilde de yardımcı oluyorlar; tüm organlara yardımcı olur. Seni sağlıklı tutar. ”

Büyük Küçük Yalanlar oyuncusu yakın zamanda sınırlı seri The Undoing filmini bitirdi ve şu anda kendine bakarak zaman harcayarak oynadığı yoğun karakteri “atma” sürecinde.

“Şimdi istersem biraz yoga yapabilirim. Plaja gidebilirim. Sıcak banyolarda bol miktarda yağ alıyorum.

Yağı severim ve içinde banyo yapmayı da severim ”dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.