RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Tracee Ellis Ross: 10 Yıl Önce Saç Bakım Serisi Için Ilk Adımı Attı

Tracee Ellis Ross: 10 Yıl Önce Saç Bakım Serisi Için Ilk Adımı Attı

101

Tracee Ellis Ross, ilk kez 10 yıldan daha uzun bir süre önce saç bakımı için bir adım attı.

Black-ish yıldızı kısa bir süre önce bir şampuan, üç bakım ürünü, evde bakım ve iki serum içeren Pattern Beauty’yi piyasaya sürdü ve saç bakımı sektörüne girmenin uzun zamandır aklından geçtiğini açıkladı.

Tracee, Harper’s Bazaar’a yaptığı açıklamada, sitcom Girlfriends’in 2008’de sona erdiği sırada hatta çalışmaya başladığını söyledi.

“On yıl önce, Girlfriends bittikten hemen sonra ilk saç bakımı marka adımımı yazdım. Başlangıçta bana gelen yorum ve cevap, ‘Güvenilirliğim neydi?’ dedi.

Bir profesyonelle ortak olmam gerekiyordu. Açıkladığım gibi dinlenmedi, çoğumuz için kıvırcık kızlar için en iyi uzmanlarımız biziz. Saçlarımızı herkesten daha iyi tanıyoruz ”dedi.

46 yaşında, kıvırcık ve dokulu saçlar için kendi eşsiz tarifini bulmak için ürünleri birleştirerek yıllarca çizgiyi mükemmelleştiriyordu.

“Piyasada mutlak bir boşluk olduğunu keşfettim ve bu 10 yıl önceydi. Diğer parça, o zamanlar güzellik endüstrisinin bu topluluğun güzelliğini ve gücünü keşfetmemiş olmasıydı. Ve ne kadar kutlamaya ihtiyaç duyduğunu anlamadım, ”dedi Tracee. “Bir süreçti, bir yolculuk oldu ve ürünlere takıntılıyım.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.