RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Aleyna Tilki’nin saplantılı hayranı: 1,5 yıl konuştuk

Şarkıcı Aleyna Tilki’nin ikamet ettiği siteye izinsiz girdiği gerekçesiyle ‘kişilerin huzur ve sükununu bozma’, ‘konut dokunulmazlığının ihlali …

Şarkıcı Aleyna Tilki’nin ikamet ettiği siteye izinsiz girdiği gerekçesiyle ‘kişilerin huzur ve sükununu bozma’, ‘konut dokunulmazlığının ihlali’ suçlarından toplamda 4 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan Muhammet Erkam A. hakim karşısına çıktı.

Şarkıcı Aleyna Tilki’nin ikamet ettiği siteye tellerden atlayarak izinsiz girdiği ve dairesinin önüne geldiği gerekçesiyle Muhammet Erkam A.’nın ‘kişilerin huzur ve sükununu bozma’, ‘konut dokunulmazlığının ihlali’ suçlarından toplamda 4 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı.

Anadolu 58. Asliye Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya Aleyna Tilki ve avukatı katılmazken, tutuksuz sanık Muhammed Erkam A. hazır bulundu.

“BENDEN ÇİÇEK İSTEDİ”

Savunmasına başlarken pişman olduğunu söyleyen sanık Muhammed Erkam A., tellerden atlayarak siteye girdiğini anlattı. Sanık savunmasının devamında, “Aleyna Tilki’yi öncesinden tanıyorum. Kendisi ile Instagram üzerinden tanıştık ve konuştuk. Bu konuşma 1,5  yıl devam etti. Beni yetenekli bulduğu için piyasaya sürmeye çalıştı. Konuşmayı ben kestim. Benden çiçek istediği için de kendisine 3 defa çiçek gönderdim. Birini kabul edip diğerlerini etmemişti. Bana da ‘Artık göndermene gerek yok’ dedi” ifadelerini kullandı.

“TELEFONUMU KIRIP ATTIM”

Olay tarihinde Aleyna Tilki ile yüz yüze görüşmek için evine gittiğini anlatan Muhammed Erkam A., “Onu tanıdığıma güvenlikler ikna olmadığı için dikenli tellerin bulunduğu duvardan geçerek siteye girmem gerekti. Oturdukları yerde ışıkların yandığını görünce kapıyı çaldım. Kapı açılmayınca emin olmak için karşı dairenin kapısını çalıp Aleyna Tilki’nin nerede oturduğunu sordum. O da karşı daireyi gösterdi. Şüphelenerek kapıyı kapattıktan sonra güvenliklere haber vermiş. Kapı açılmadığı için içeri girmem söz konusu değildir. Telefonumdaki yazışmaları sunamıyorum çünkü telefonuma iletişim sağlayabildikleri için bu yazışmaları silebiliyorlar ve resimlerime ulaşıp onları da silebiliyorlar. Bu sebeple iddianameye konu olay tarihinden sonra telefonumu kırıp attım. O tarihten beri de telefon kullanmıyorum. Aleyna Tilki ile bir ilişkimiz olduğunu söylemeyi ilk başta istememiştim bu nedenle ‘hayranıyım’ diye ifade verdim” dedi.

ADLİ TIP’A SEVK EDİLDİ

Sanık Muhammed Erkam A.’nın herhangi bir rahatsızlığının olup olmadığını tespit edilmesi için Adli Tıp Kurumu’na sevk edilerek, rapor aldırılmasına karar veren mahkeme, duruşmayı erteledi.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku