RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Edirne’de hurdalık alandaki yangın rüzgârın etkisiyle etrafa yayıldı

Edirne’de hurdalık alanda çıkan yangın rüzgârın etkisiyle kısa sürede hurdalık alanın tamamına yayıldı. Meraklı kalabalık bir an olsun yangın …

Edirne’de hurdalık alanda çıkan yangın rüzgârın etkisiyle kısa sürede hurdalık alanın tamamına yayıldı. Meraklı kalabalık bir an olsun yangın alanından ayrılmadı.

Edinilen bilgiye göre, Edirne’nin Yeniimaret Mahallesi’nde Arif Kanlıdere’nin hurdalarını depoladığı alanda henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı.

Alevler rüzgârın etkisiyle kısa sürede büyüdü. Hurdalık alanın tamamına yayılan alevler paniğe neden oldu. Yükselen dumanın kentin birçok noktasından görüldüğü yangın yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Alevler, itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucu kontrol altına alındı.

KUNDAKLAMA ŞÜPHESİ

Hurdaların sahibi Arif Kanlıdere, alanın etrafında bulunan çöplerin temizletilmesi için görüşme yaptıklarını, ancak çöplerin temizlenmediğini bu yüzden yangın çıkmış olabileceğini iddia etti. Bir başka yurttaş da, kundaklama şüphesi üzerinde durduklarını öne sürdü.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku