RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Şarkıcı Demet Akalın: Yaaa yeter artık yeter!

Kocaeli’de çekildiği iddia edilen göçmenlerin TIR’dan inerek insanların arasına karıştığı görüntüler tepkiye yol açtı. Şarkıcı Demet Akalın “Yaaa …

Kocaeli’de çekildiği iddia edilen göçmenlerin TIR’dan inerek insanların arasına karıştığı görüntüler tepkiye yol açtı. Şarkıcı Demet Akalın “Yaaa yeter artık yaaa valla yeter! Bu ne yaaa” dedi.

Kocaeli’de çekildiği iddia edilen video büyük tepki çekti.

TIR dolusu onlarca kaçak göçmenin araçtan inerek insanların arasına karıştığı anları kameraya alan vatandaşın, “Ağabey bu ne? Yani bu kadar insanı buraya dolduruyorsunuz yazık günah değil mi?” dediği duyuluyor.

Sosyal medyada çok konuşulan bu görüntülerle ilgili şarkıcı Demet Akalın Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

Akalın, “Yaaa yeter artık yaaa valla yeter!!! Bu ne yaaa” ifadesini kullandı.

Tepkilerin ardından Kocaeli Valisi Seddar Yavuz yaptığı açıklamada “22 Mayıs günü jandarma trafike0kiplerimiz tarafından yol kontrolünde tespit edilen düzensiz göçmenlerden 27’si olay anında yakalanmış devam eden çalışmalarda 8 göçmen daha yakalanarak toplam 35 göçmen geri gönderme merkezine teslim edilmiştir” ifadesini kullandı.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku