RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Cinsel Gücü Arttıran Yiyecekler Nelerdir…

Cinsel Gücü Arttıran Yiyecekler Nelerdir…

85

Sağlıklı bir cinsel yaşamın belki de ilk ve tek koşulu sağlıklı beslenmektir. Bazı yiyeceklerin cinsel yaşam üzerinde doğrudan etkili olduğunu duymuş muydunuz? Evet yanlış duymadınız. Bazı yiyecekler cinsel yaşamdaki durağanlığı ortadan kaldırıyor ve kişilerde afrodizyak etkisi yaratıyor. Peki cinsel gücü arttıran yiyecekler nelerdir? İşte cinsel performansı arttıran yiyecekler!

HAVYAR

Hayvar uzun yıllardır afrodizyak olarak kullanılmaktadır. İçerisinde bulunan çinko miktarı erkekler için çok yararlıdır. Erkeklik hormonlarının yapımını da arttırmaktadır. Aynı zamanda sperm kalitesini de arttırmaktadır.

İNCİR

İncir çok eski meyvelerden birdir. Eski zamanlardan itibaren kadın cinsel organına benzetilmiştir. Kleopatra ’nın en sevdiği meyve olan inciri eski Yunanlılar da aşkın ve bereketin sembolü olarak kabul ediyorlardı. Cinsel gücü arttıran besinler arasında yer almaktadır.

KAYISI

A vitamini ve potasyum bakımından çok zengindir. Fazla tüketildiğinde sindirim sisteminizin hızla çalışmasına yardımcı olur. Kasların ve beynin daha düzenli çalışmasını ve daha az yorulmasını sağlar; cinsel gücü artırır.

MERCİMEK VE KURU BAKLAGİLLER

Protein, yağ, karbonhidrat ve liften B1 vitamini, sodyum, kalsiyum, demir, mineraller içerir. Zekâyı geliştirir ve zekânın cinsellik üzerindeki etkisi tartışılmazdır.

PEKMEZ

Pekmez de yine afrodizyak etkisi yataran besinlerden bir başka olanıdır. Özellikle tahinle tüketildiği zaman çok olumlu sonuçlar vermektedir. Kişinin enerjisinin ve cinsel gücünün artmasını sağlar.

GREYFURT

Cinsel gücü artıran bir başka besinde greyfurttur. Greyfurtun suyunu tüketmeniz performansınızı doğrudan etkileyecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.