RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Kiss grubu’ndan büyük gaf!

ABD’li hard rock grubu Kiss, Avusturya’da verdiği bir konser sırasında büyük bir gafa imza attı. Yüz makyajları ve sahne imajlarıyla da …

ABD’li hard rock grubu Kiss, Avusturya’da verdiği bir konser sırasında büyük bir gafa imza attı.

Yüz makyajları ve sahne imajlarıyla da dikkatleri çeken Kiss grubu, pazar günü, Avusturyalı hayranlarına Avustralya bayrağının görseliyle teşekkür ederek Viyana’daki konserlerini kültürel bir gafla sonlandırdı.

Daily Mail’in haberine göre, konserin sonunda, Avustralya bayrağının renklerini ve sembollerini içeren Kiss logosu, sahnenin arkasındaki dev ekrana ve “Kiss Loves You Vienna” metnine yansıtıldı.

Bunun üzerine konsere katılan dokuz bin Kiss hayranı, kahkahalarıyla alanı doldurdu.

Avusturya bayrağı…

SOSYAL MEDYA COŞTU

Bu kültürel gaf, sosyal medyada da kendine yer buldu. Avusturyalı bir hayran, “Amerikalılar ve coğrafya!” diye tweet atarken başka bir hayran da “Ben çocukken babamın üzerinde ‘Avusturya’da kanguru yok’ yazan bir tişörtü vardı” diye yazdı.

Kaza, 1973’te kurulan Kiss’in “The End of the Road” isimli dünya turunun Avrupa ayağında meydana geldi. Avustralya’da da turneleri bulunan grubun oradaki konser programı da ağustos ayında başlayacak.

 

 

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku