RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Tuna Kiretmitçi’nin konseri iptal edildi

Müzisyen ve yazar Tuna Kiremitçi, bugün İstanbul’da vereceği konserinin Mevlid Kandili gerekçesiyle iptal edildiğini duyurdu. Tuna Kiremitçi …

Müzisyen ve yazar Tuna Kiremitçi, bugün İstanbul’da vereceği konserinin Mevlid Kandili gerekçesiyle iptal edildiğini duyurdu.

Tuna Kiremitçi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda bugün İBB Güngören Erdem Beyazıt Kültür Merkezi’nde vereceği konserin Mevlid Kandili gerekçesiyle iptal edildiğini duyurdu.

Kiremitçi, “Bugünkü İBB Güngören Erdem Beyazıt Kültür Merkezi konserimiz hükümet tarafından Mevlid Kandili gerekçesiyle son anda yasaklandı. Mübarek günü siyasete alet etmeseler iyiydi” ifadesini kullandı.

“ŞARKILARDAN BU KORKU NİYE?”

Müzisyen bir paylaşım daha yaparak konser yasaklarına tepki gösterdi: “Ey bugünkü İBB Güngören Erdem Beyazıt Kültür Merkezi konserimizi son anda yasaklayan hükümet erkanı: Ne yapmak, nereye varmak istemektesiniz? Şarkılardan bu korku niye?”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku