RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Pop yıldızı Ed Sheeran, ikinci kez baba oldu

31 yaşındaki pop yıldızı Ed Sheeran ve eşi Cherry Seaborn ikinci çocuklarının dünyaya geldiğini duyurdular. İngiliz şarkıcı Ed Sheeran, ikinci …

31 yaşındaki pop yıldızı Ed Sheeran ve eşi Cherry Seaborn ikinci çocuklarının dünyaya geldiğini duyurdular.

İngiliz şarkıcı Ed Sheeran, ikinci kez babalık sevincini tadarken yakınları da çiftin “çok heyecanlı ve mutlu” olduğunu söyledi.

Çocukluk aşkı Seaborn’la evli olan şarkıcı, ilk çocukları Lyra’nın doğumunu duyururken kullandığı kuvözdeki bebek patiklerinden bir kare paylaştı.

Sheeran, “Hepinize güzel bir kız bebeğimiz daha olduğunu bildirmek istiyorum. İkimiz de ona çok aşığız ve şimdi dört kişilik bir aile olacağız” açıklamasında bulundu.

Geçen yıl Sun’a ailesini genişletmeyi umduğunu söyleyen Sheeran’ın yine de hamilelikleri hakkında sadece ailelerine güvendiği öğrenildi.

Cherry Seaborn, Ed Sheeran…

Çifte yakın bir kaynak, “Halkın gözü önünde olduklarında çok fazla baskı hissediyorlar, sessiz tutabilirseniz bu şeyler daha da özel.”

“Her şeyi gizli tutmak için inanılmaz bir iş çıkardılar, ama sonunda bebekleri sağ salim dünyaya geldiğine göre mutlu haberlerini paylaşma zamanı geldi” dedi.

 

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku