RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’den Marsilya maçıyla ilgili flaş açıklama!

17

Gruptaki 5. maçında yarın saat 20.45’te Fransız ekibi Marsilya ile karşılaşacak olan Galatasaray’da teknik direktör Fatih Terim, yapılacak son antrenman öncesinde Cezayirli futbolcu Sofiane Feghouli ile birlikte basın mensuplarının karşısına çıktı.

Fehouli şöyle konuştu:

“Biraz değişiklikler oldu. Oyuncular değişti fakat sistem aynı. Ligde de iyi yerlere geleceğiz. Galatasaray’da çok mutluyum, hocamı ve arkadaşlarımı çok seviyorum. Fenerbahçe maçının analizini yaptık ve sonuç olarak Marsilya müsabakasını kazanmamız gerektiğini düşünüyorum.”

“Biz takım olarak her maça ayrı ayrı hazırlanıyoruz. 3 günde bir maç oynamak kolay değil, bu seviyede yeni oynayan oyuncu arkadaşlarımız için de alışma süreci söz konusu. Geçmişte son günde şampiyonluk kazandık, lig uzun bir maraton. UEFA için ilk hedefimiz yarın ki Marsilya maçını kazanarak gruptan çıkmak.”

Fatih Terim ise şöyle konuştu:

“Bu basın toplantısını izleyenlerin; benim derbiyle ilgili yorumlar yapmamı beklediklerini sizin de sorunuzdan anlıyorum. Derbi heyecanları, yabancı kuralı veya hakem hataları gibi yaratılan illüzyonlardan kurtulmamız lazım. 100 yıldır birbirimizle oynuyoruz, yeniyoruz, yeniliyoruz. Marsilya maçının önemine herhangi bir şeyi geçirmek istemiyorum. Derbinin önemini biliyoruz. Fakat Galatasaray için Marsilya maçı daha önemlidir. Onun telafisi vardır. Bunun yoktur. Marsilya maçının önüne hiçbir şey geçmeyecek.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.