RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Halk TV’de Şirin Payzın’ın sunduğu Sözüm Var programına konuk olan Davutoğlu: Bizim kadar açık, mert muhalefet yapan yok

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, iktidara karşı en etkili muhalefeti kendilerinin yaptığını savundu.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Halk TV’de Şirin Payzın’ın sunduğu Sözüm Var programına konuk oldu. AK Parti’ye yönelik en güçlü muhalefeti kendilerinin yaptığını belirten Davtoğlu, şunları söyledi: “Son 1 yıla baksınlar. Bizim kadar açık, mert muhalefet yapan yoktur.” Erken seçimle ilgili de açıklamalarda bulunan Ahmet Davutoğlu, “Bu ittifakın çatlama temayülü çok yüksek. 2023’e kalmayacak.

Eğer bir iktidar, kişi başı milli geliri 8 bin 400 dolara düşürmüşse, erken seçimin kaderini ne Bahçeli belirler ne de Erdoğan.” dedi. Davutoğlu: Bizim kadar açık, mert muhalefet yapan yok-Video Siyasal İslam kavramının yanlış bir ifade olduğunu savunan Davutoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Siyasi İslam diye bir kavram yoktur. Bunu kabul etmiyorum.

Siyasetle dini yan yana hiç kullanmadım ben. Siyasi Hristiyanlık, siyasi Hristiyanlık yoksa, siyasi İslam da yoktur. Bir insan, dindarlığını sürekli göstermeye çalışıyorsa, dindar değildir.”

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku