RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Şarkıcı Atiye yıllar sonra bulduğu ablasını anlattı

‘Salla’, ‘Ya Habibi’, ‘Kal’ şarkılarıyla hafızalara kazınan şarkıcı Atiye, Ceyda Düvenci’nin sunduğu ‘Bambaşka Sohbetler’ programına konuk oldu …

‘Salla’, ‘Ya Habibi’, ‘Kal’ şarkılarıyla hafızalara kazınan şarkıcı Atiye, Ceyda Düvenci’nin sunduğu ‘Bambaşka Sohbetler’ programına konuk oldu.

‘Bambaşka Sohbetler’ programına konuk olan şarkıcı Atiye, ailesiyle ilgili şaşırtıcı bir açıklama yaptı.

“Ablam varmış, aynı şehirde yaşayıp birbirimizden haberimiz yokmuş” diyen Atiye, şöyle konuştu:

“Ya bir dönüm noktası değil ama, çok önemli bir gelişme oldu. Hayatımda çok anlatmadığım bir şey. Bu gelişme beni pek üzmedi. Tam tersi hayatıma renk kattı. Benim bir ablam varmış. Ve biz senelerce aynı şehirde yaşayıp birbirimizden haberimiz yokmuş. Ve işin en ilginç tarafı onun da müzikle ilgileniyor olması. O da müzisyen piyano çalıyor besteleri var. Birkaç sene önce birbirimizi bulduk.”

“Babam yıllar önce söylemişti, ‘kardeşiniz olabilir’ diye. Aile içinde konu yoğun olarak açılmadı. Araştırdım ve ablamı buldum. Ablam Mrijina için büyük bir şok oldu. Önce babamla bir araya geldiler, inanmadı bize… Ben emindim, bize çok benziyor.”

Atiye’nin ablası.

“Senelerce aynı şehirde yaşayıp hiç tanışmadık, Türkçe bilmiyor, bir Alman gibi yetişmiş. Birbirimizi gördüğümüzde, her şey netleşince birbirimize sarıldık. O günden bugüne çok yakınız, birbirimizi seviyoruz. Benimle ilgili şarkı yazdı, Bremen’de stüdyoya girdik birlikte okuduk. Benim kızımla aynı yaşta kızı var.. Benim için çok pozitif, çok olumlu, hayatıma giren bir hediye gibi görüyorum…”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku