RadyOrjinal
Türkiye'nin En Orjinal Radyosu RadyOrjinal

Metallica’nın kurucu üyesi ve solisti James Hetfield boşanıyor

Heavy metal grubu Metallica’nın solisti James Hetfield’ın 25 yıldır birlikte olduğu eşine boşanma davası açtığı bildirildi. 59 yaşındaki ABD’li …

Heavy metal grubu Metallica’nın solisti James Hetfield’ın 25 yıldır birlikte olduğu eşine boşanma davası açtığı bildirildi.

59 yaşındaki ABD’li müzisyen, solist ve söz yazarı James Hetfield, 1997 yılında evlendiği eşi Francesca Hetfield’dan boşanmak istiyor.

Daily Mail’de yer alan habere göre, ikilinin, kızları 20 yaşındaki Cali, 18 yaşındaki oğulları Castor ve 16 yaşındaki kızları Marcella’ya ortak ebeveynlik yaptıkları için hala iletişim halinde oldukları söyleniyor.

Francesca, James Hetfield…

ÇOK YARDIMCI OLMUŞ

Çift, hayatlarını nispeten gözlerden uzak yaşamayı seçmiş olsa da, Hetfield daha önce eşine olgunlaşmasına yardım ettiği için teşekkür ettiğini söylemişti.

2002’den beri alkolden tamamen uzak duran müzisyen, sorunlarıyla ve bağımlılıklarıyla daha yapıcı bir şekilde başa çıkmasına 52 yaşındaki eşinin yardımcı olduğunu belirtmişti.

Hetfield, 2005’te yaptığı bir açıklamada da bağımlılıkları dışında öfke sorunlarının neden olduğu eski yıkıcı eğilimlerinden de utandığını itiraf etmişti.

 

 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Notunuzu Bırakın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku